top of page
JanNovosad.png
Ing. Ján Novosad
Mentálny kouč

Úspešný športový tréner, ktorý na dennej báze pracuje so začínajúcimi aj vrcholovými športovcami. Počas svojej doterajšej kariéry vychoval niekoľko slovenských reprezentantov a reprezentantiek, ktorí sa dnes na pravidelnej baze presadzujú na domácej aj medzinárodnej scéne. Jeho špecializáciou je karate a v tomto športe pôsobí aj ako tréner slovenskej reprezentácie. 

Vďaka svojim skúsenostiam a odborným poznatkom, aplikovaných pri práci so svojimi zverencami a zverenkyňami, stal pri viacerých špičkových výsledkoch reprezentantov SR na ME či MS. Je tréner svetovej desiatky, dvoch semifinalistov ME, a bronzovej medailistky zo svetového pohára WKF. Ako coach stal pri zisku titulu majstra Európy a tiež pri ďalších medailistoch z ME a MS.

Nie sú to však len karatisti. Klientov s významným nárastom výkonnosti na jeho konte pribúda, či už ide o judo, futbal, tenis, ale tiež o profesný život. Spolupráca s viacerými firmami, študentmi či rodinami v núdzi (v rámci organizácie JEDEN RODIČ) podčiarkuje všestrannosť jeho služieb a ponúka možnosť spolupráce a pomoci pre každého.

Certifikácia: 
- American Union of NLP

- Akreditovaný kouč

(ČVP: 3390/2019/106/1 - Power coaching, s.r.o.)

- NLP practitioner,
- NLP master practitioner.

bottom of page