top of page

O nás

Sme team kvalifikovaných a skúsených psychológov a koučov, ktorý dlhodobo sprevádza svojich klientov a klientky pri napĺňaní  svojich výziev a prekonávaní najrôznejších životných prekážok. Naše služby ponúkame všetkým, ktorí to potrebujú, ale spolupracujeme taktiež s organizáciami ako napr. Jeden Rodič, IPčkokluby, športovci, športovkyne, firmy, a pod. Naším hnacím motorom je túžba pomáhať ľuďom a meniť ich život k lepšiemu. Vaša dôvera je pre nás tou najcennejšou hodnotou a preto sa tešíme na váš kontakt.

JanNovosad.png
Ing. Ján Novosad
Mentálny coach
IvanaKlimentova.PNG
Mgr. Ivana Klimentová PhD.
Psychologická terapia

Úspešný športový tréner, ktorý na dennej báze pracuje so začínajúcimi aj vrcholovými športovcami. Počas svojej doterajšej kariéry vychoval niekoľko slovenských reprezentantov a reprezentantiek, ktorí sa dnes na pravidelnej baze presadzujú na domácej aj medzinárodnej scéne. Jeho špecializáciou je karate a v tomto športe pôsobí aj ako tréner slovenskej reprezentácie. 

Vďaka svojim skúsenostiam a odborným poznatkom, aplikovaných pri práci so svojimi zverencami a zverenkyňami, stal pri viacerých špičkových výsledkoch reprezentantov SR na ME či MS. Je tréner svetovej desiatky, dvoch semifinalistov ME, a bronzovej medailistky zo svetového pohára WKF. Ako coach stal pri zisku titulu majstra Európy a tiež pri ďalších medailistoch z ME a MS.

Nie sú to však len karatisti. Klientov s významným nárastom výkonnosti na jeho konte pribúda, či už ide o judo, futbal, tenis, ale tiež o profesný život. Spolupráca s viacerými firmami, študentmi či rodinami v núdzi (v rámci organizácie JEDEN RODIČ) podčiarkuje všestrannosť jeho služieb a ponúka možnosť spolupráce a pomoci pre každého.


Certifikácia: 
- American Union of NLP

- Akreditovaný kouč (ČVP: 3390/2019/106/1)

- NLP practitioner,
- NLP master practitioner.

Čítať viac

Terapeutka s bohatými skúsenosťami z oblasti sociálnej práce a krízovej intervencie. Počas svojho doterajšieho pôsobenia prechádzala oblasťami ako "harm reduction" s užívateľmi a užívateľkami drog, spolupracovala s detskými domovmi, vrátane práce s rodičmi v náročných životných situáciách či s charitatívnymi organizáciami pracujúcimi s ľuďmi bez domova.
 

Aktuálne pôsobí ako poradkyňa na krízovej linke pomoci a na národnej linke pre ženy zažívajúce násilie. Svoje poradenské a terapeutické služby poskytuje v organizácii Bezpečný ženský dom, ktorá zabezpečuje útočisko a zázemie ženám unikajúcim pred násilím. 
 

Problematika "nezdravých" a násilných vzťahov bola taktiež predmetom jej doktorandskej práce a dodnes zostáva jednou z nosných tém jej pôsobenia. No a zoznam jej skúsenosti je nutné doplniť o spoluprácu s organizáciami JEDEN RODIČ a IPčko.sk.
 

Okrem rozsiahlych skúseností je však jej vizitkou aj neustále vzdelávanie, čoho dôkazom sú výcviky v oblasti psychoterapeutickej systematiky, nenásilnej komunikácie, sekundárnej traumatizácie, krízovej intervencie, psychodynamiky či symbolickej psychoterapie. 

bottom of page