top of page

SLUŽBY

Holding Hands
Psychoterapia

Psychoterapia ponúka spôsob pomoci ľuďom s rôznymi duševnými a emočnými ťažkosťami. Je to proces, pri ktorom dochádza k spracovávaniu zažitých, často traumatizujúcich skúseností, ako napríklad strata blízkej osoby, choroba, násilie, strata partnera a podobne.  Ako účinný nástroj sa taktiež používa pri sprevádzaní klienta v procese sebaprijatia, ale tiež pri zvládaní stavov úzkosti, stresu, depresie či závislostiach. Situácii ktoré nám život komplikujú je skutočne mnoho a my Vám chceme podať pomocnú ruku k ich zvládnutiu. Nájdite u nás bezpečie a dôveru a opäť sa zhlboka nadýchnite. 

Tennis.JPG
Mentálny koučing pre športovcov

Mentálny koučing je v dnes už neodmysliteľnou a nevyhnutnou súčasťou prípravy vrcholových športovcov. Súťažné prostredie kladie extrémne nároky na schopnosť udržať si dokonalú koncentráciu, sebavedomie, pokoj a rozvahu. Prečo niektorí v zlomových momentoch dokážu podať extrémne výkony zatiaľ čo iní zlyhajú?  Vydajte sa na cestu víťazov s úspešným koučom, ktorý dlhodobo pôsobí v športovej oblasti na úrovni reprezentácie SR a viacero jeho zverencov má v zbierke medaily z vrcholných európskych aj svetových podujatí.

The New House
Vzťahový koučing

Pracovné, partnerské či rodinné vzťahy, všetky majú zásadný vplyv na kvalitu nášho života. Každý z nás má mnoho skúseností so situáciami, kedy sa komunikácia s  partnermi vyhrotila a vzťahy sa ocitli v existenčných problémoch. Ako však so vzťahmi zaobchádzať tak, aby sa podobné situácie viac neopakovali? A ak predsa, ako tieto situácie zvládnuť? A je vôbec možne zachrániť "krachujúci" vzťah? 

Hlavu hore - možnosti vzťahového koučingu sú skutočne veľké.

Casual Business Meeting
Business koučing

Cítite, že by ste sa chceli posunúť ďalej v kariérnej oblasti? Potrebujete zlepšiť svoje výkony a dosahovať lepšie výsledky, alebo Vás trápi ako pôsobíte na svojich nadriadených či kolegov? Chcete rozbehnúť vlastný biznis, alebo sa zlepšiť vo vedení Vášho teamu? Zmena je vo Vašich rukách a vy na ňu mate všetky potrebné zdroje. Business koučing ponúka vynikajúce a funkčné nástroje, ktoré Vám pomôžu začať uskutočňovať úžasné zmeny.

bottom of page